Design your style

Šatní skříněŠatní skříně

Součástí naší nabídky jsou moderní šatní skříně. Dáváme si záležet nejen na možnostech jejich využití, ale zároveň na jejich vzhledu, protože skříně jsou velké a zrak na nich tedy ulpí velmi často.

Vyberte si svou kombinaci

Abyste byli stoprocentně spokojeni, nabízíme Vám celou škálu materiálů a barev skříní, ale také několik druhů úchytek, abychom Vaše představy mohli naplnit do detailu. Třešničkou na dortu může být úchytka Swarovski - křišťál vsazený do chromovaného prstence či pro minimalisty úchytka z korku.

Mnoho druhů, jeden výběr

Z našich moderních šatních skříní můžeme zmínit třeba šatní skříně STRIPE, které jsou výjimečné a krásné. Ihned zaujmou zkosenými hranami mezi dveřmi a bočnicemi. Skříně STRIPE_tease mohou být dokonce vybaveny automatickým dálkovým ovládáním. Za zmínku stojí i dovnitř zapuštěná klika.

Do našeho sortimentu dále patří otevřené garderoby, skříně s křídlovými, posuvnými nebo skládacími dveřmi, skříně s velkými posuvnými dveřmi nebo rohové skříně. Samozřejmostí je nabídka vnitřního vybavení. Inspirujte se v naší fotogalerii a řekněte nám o svých představách a požadavcích. Zařídíme se podle nich.

Co zahrnuje naše nabídka?

Součástí této sekce je několik dalších podkategorií, ve kterých naleznete nejrůznější druhy šatních skříní, které se mohou stát neodmyslitelnou dominantou také Vašeho interiéru. Zmínit můžeme například skříně s křídlovými, posuvnými nebo skládacími dveřmi, rohové skříně, ale i již výše jmenované otevřené garderoby, které se stále více stávají součástí moderních domácností.
Můžete pokračovat dál na sekce: