Design your style

TV stěnyTV stěna je dominantou každého obývacího pokoje. Ovšem vybrat takovou stěnu, která bude do celkového konceptu pokoje ladit, není ani trochu jednoduché. Proto jsme pro Vás připravili tuto obsáhlou nabídku TV stěn sestavených z bočnic a polic v tloušťce 2,5 cm nebo 5 cm. Maximální výška bočnic těchto televizních stěn činí 302,7 cm, maximální šířka polic pak 100 cm nebo 180 cm. Sestavy dodáváme v hloubce 40 nebo 50 centimetrů.

Jak vybrat TV stěnu, která se hodí pro váš interiér

Základem pokoje, který bude zdobit TV stěna, je bezchybná výmalba a pokládka podlahy. Je úplně jedno, jaké barvy nebo materiály zvolíte, ovšem jejich vzájemná kombinace by měla společně ladit. Tomu bude potřeba následně také přizpůsobit samotnou TV sestavu.

Variabilní TV stěna s množstvím funkcí

Ačkoli si mnoho z nás představí pod pojmem „TV stěna“ výlučně sestavu, které dominuje televize, ve skutečnosti si můžete do svého interiéru pořídit stěnu, která bude navíc také knihovnou nebo elegantní úschovnou. Prohlédněte si naši galerii TV sestav a vyberte si tu, která bude Vašemu interiéru slušet nejvíce.