Design your style

Designové jídelní stolyPro milovníky moderních stylů máme opravdovou lahůdku, kterou je tato kategorie obsahující designové jídelní stoly, jež zaručeně potěší i ty nejnáročnější stolovníky. Jídelní stůl je neodmyslitelnou součástí každé moderní kuchyně nebo jídelny. Denně se u něj setkáváte se zbytkem rodiny, denně na něj servírujeme lahodné pokrmy, jež odráží naše kuchařské umění. Z tohoto důvodu by posezení u něj mělo být příjemným zážitkem, který si budeme chtít každodenně připomínat.

Kam se designové jídelní stoly hodí?

Pokud se vám zalíbil některý ze stolů, jež je součástí této kategorie, pak zvažte, zda se do vašeho interiéru opravdu hodí. Při kombinaci více stylů může totiž nastat chaos a výsledný efekt nebude nijak příjemný, ba přesně na opak. Pokud máte tedy kuchyni nebo jídelnu zařízenou v moderním stylu, pak je tato kategorie určena právě vám. V případě, že je váš interiér orientován do stylu rustikálního, pak pořízení stolu z této kategorie velmi pečlivě zvažte.

Jak jídelní stůl vybírat?

Základním prvkem jsou rozměry stolu. Stůl by měl být dostatečně velký tak, aby se za něj mohli posadit všichni členové domácnosti, a zároveň by neměl svou velikostí přebíjet ostatní prvky v místnosti. I zde se proto držte zlaté střední cesty a vybírejte stůl, který nebude ani příliš malý ani zbytečně velký.