Design your style

Dětské pokojePojednání klasiky, elegance a praktičnosti s využitím univerzálních prvků v našich rustikálních dětských pokojích umožní vybavení prostoru pro děti v široké věkové kategorii. Naše kolekce rustikálního stylu pro vybavení dětských pokojů nesou jména: 

·         VENUS. Jemně klasický, jedinečný a neopakovatelný styl. Dvířka a zásuvky s profilem rámu v barvě slonové kosti a ořechového dřeva umožňují různorodé kombinace prvků pro maximální využití prostoru v dětském pokoji. V této kolekci je také možnost použití dvířek s rámečkem se zlatým profilem, skleněných dvířek se satinovaným sklem nebo průhledným sklem s bílým závěsem v rámečku.

·         GIOIA. Kompozice se skleněnými dvířky pro romantické řešení rustikálních dětských pokojů ve třech barevných provedeních: slonová kost, zelená a ořech. Tato kolekce má kasetová dvířka s použitím foliovaných výplní dvířek různých barevných kreací a vzorů v pojednání s prosklenými dvířky s potištěným satinovaným sklem.

·         GIADA. Jednoduché rustikální provedení dětských pokojů, které lze doplnit barevným kvítkovaným vzorem na úzkém rámu dvířek. Kasetová dvířka lze zvolit ze tří barev: slonová kost, zelená a ořech „arte povera“.

·         LUNA. Harmonický dekor pro nadčasový styl dětských pokojů. Kasetová dvířka s kvítkovaným vnitřním vzorem lze zvolit ze tří barev: slonová kost, zelená a ořech „arte povera“.

Použití materiálů v rustikálních dětských pokojích

Ve všech kolekcích rustikálních dětských pokojů jsou použitá masivní dřevěná lakovaná dvířka. Naše dětské pokoje jsou odrazem precizního technologického zpracování, s ohledem na bezpečí potřebné pro zdravý růst a vývoj Vašich dětí. Používáme přírodní materiály, které se snoubí s italským designem a zručností mistrů ve výrobě našeho nábytku.

Dítě, které vyrůstá v dětském pokoji s naším nábytkem, bude milovat zátiší domova po celý svůj život. A vždy bude vnášet prvky krásy, lásky, estetického myšlení do svého okolí a svého domova.