Design your style

Rustikální kuchyně fotogalerieToužíte změnit ráz kuchyně, ale doposud jste nenašli to pravé? Pak je právě Vám určena tato sekce, která je vlastně takovou obsáhlejší fotogalerií rustikálních kuchyní. V případě, že k tomuto stylu tíhnete, prohlédněte si, jak by mohla vypadat třeba zrovna Vaše kuchyně. Pouštět se do rekonstrukce nebo zařizování bez pořádné dávky inspirace totiž nemusí vždy tak úplně vyjít. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili spoustu fotek, které vám mohou poskytnout řadu námětů.

Zařizujeme kuchyni krok po kroku

Zalíbila se Vám některá rustikální kuchyně z naší fotogalerie? Gratulujeme! To nejtěžší máte za sebou. Před samotnou realizací a nákupem kuchyňské linky celý prostor kuchyně či jídelny důkladně zaměřte, případně si na toto zaměření přizvěte odbornou firmu. Není totiž většího zklamání, než překrásná kuchyňská linka, pro kterou však nemáte dostatečný prostor.

Kuchyně, která opravdu vydrží

Pokud chcete, aby se Vám v nové kuchyni pohodlně vařilo a stolovalo pokud možno co nejdéle, nepodceňte výběr samotné kuchyňské linky. Ta by měla být vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Levnější kuchyňské linky nepříliš přesvědčivého původu je nutno měnit po dvou až třech letech. Ty kvalitnější mohou vydržet i desetiletí.