Design your style

Ložnice fotogalerieV ložnici strávíme přibližně jednu třetinu života. Proto by měla působit klidným, vyrovnaným a příjemným dojmem. Ložnice by měla být oázou klidu, která poskytuje útočiště a soukromí po náročném pracovním dni. Večer byste zde měli uléhat příjemně unavení a ráno se probouzet odpočinutí a plni sil. Ovšem i při zařizování ložnice můžeme nadělat spoustu chyb, které se budou jen velmi těžko napravovat. Proto jsme pro Vás připravili tuto fotogalerii ložnic, která Vám může být skvělou inspirací i rádcem.

Jak zařídit novou ložnici?

Jednoduše a elegantně. Nesnažte se tomuto místu vdechnout příliš moderní ráz, vyvarujte se používání agresivních barev a určitě si z ložnice nedělejte pracovnu. Co se týče barev, do ložnice se hodí spíše tóny chladnější, které působí uklidňujícím dojmem. Sáhnete-li po oblíbené červené, je vhodné uvědomit si, že sice jde o barvu stimulující, ale také agresivní a ve své podstatě může nadělat více škody než užitku.

Inspirujte se!

Fotogalerie ložnic jsou rozděleny na dvě podkategorie – ložnice moderní a ložnice rustikální. Je jen na Vás, jakému stylu dáte přednost, vždy však mějte na paměti, že míchání těchto dvou stylů není příliš doporučováno. 


Můžete pokračovat dál na sekce: