Design your style

Galerie moderních dětských pokojů

Moderní dětský nábytekGalerie moderních dětských pokojů

Moderní dětský nábytek poskytuje dětem prostor pro hraní a dospívajícím dostatek místa na soukromí a rozvoj osobnosti. Ve společnosti Olivieri se soustředíme na to, abychom dětem „jejich místo“ udělali co nejkrásnější.

Moderní dětský nábytek je vkusný a praktický

Nechybí krásné barvy hodící se pro dívčí pokoje a jiné pro chlapce. Místo pro spoustu důležitých věcí (knihy, učebnice, dárky od přátel) vytvoří pro Vaše děti univerzální policový systém, a pokud chcete využít každé místo dětského pokoje zcela efektivně, doporučujeme posuvný dětský nábytek. Tam, kde je přes noc postel, může být přes den stůl nebo hrací koutek. I do malého pokoje hravě umístíte dvě postele a dostatek úložného prostoru ve skříních a policích.

Bezpečnost je u nás na prvním místě

Víme, že chcete dětem vytvářet u Vás doma bezpečné a útulné útočiště. Proto vyrábíme nábytek zezdravotně nezávadných a vysoce kvalitních materiálů (dub, borovice, olše), nábytek, který je variabilní, funkční a bezpečný. Přitom dbáme na estetickou stránku věci – naši italští designéři pečlivě sledují aktuální trendy v moderním dětském nábytku a spojují je s léty ověřenými postupy. Tím vznikají nádherné dětské pokoje, v kterých je radost vyrůstat a žít. Věříme, že si u nás vyberete.