Design your style

Moderní kuchyně fotogalerieRekonstruujete byt nebo zařizujete dům? Pak se nechte inspirovat italskou elegancí a nadčasovým designem! V této sekci se nachází fotogalerie moderních kuchyní, kterou se můžete nechat inspirovat při zařizování vlastního interiéru. Jednotlivé fotografie ve Vás mohou vyvolat zájem o konkrétní styl.

Jak zařizovat kuchyni?

V první řadě je nutno celý prostor důkladně zaměřit a rozhodnout se, jak velké místo bude zabírat samotná kuchyňská linka. Skvělými pomocníky moderní kuchyně jsou vestavěné spotřebiče, které lze skrýt do kuchyňských skříněk, aby nenarušovaly celkovou koncepci místnosti. Poté je nutno se rozhodnout, zda bude součástí kuchyně také jídelní stůl. Pokud ano, je vhodné vybírat takový, ke kterému pohodlně zasedne celá rodina. V případě, že bojujete s nedostatkem místa, zaměřte se na rozkládací jídelní stoly, které jsou taktéž součástí naší nabídky.

Jak na výběr kuchyňské linky?

Mějte na paměti, že linka, potažmo zbývající zařízení kuchyně, by vám měla sloužit dlouhou dobu. Jelikož se nejedná o zanedbatelnou prvotní investici, vybírejte samotnou linku i jednotlivé spotřebiče opravdu pečlivě. Věnujte pozornost materiálovému provedení a podívejte se také, jak jsou řešeny jednotlivé spoje linky.