Design your style

Moderní ložnice fotogalerieChystáte se zařizovat novou ložnici nebo hodláte rekonstruovat tu stávající? Tápete a nemáte dosud jasno? Pak jste v této kategorii správně! Připravili jsme pro Vás fotogalerii moderních ložnic, díky které můžete načerpat potřebnou inspiraci nebo objevit styl, který Vám bude vyhovovat. Ložnice na těchto fotografiích jistě potěší milovníky nadčasového nábytku, který se stává stále oblíbenějším. Nepouštějte se do rekonstrukce nebo zařizování ložnice bezhlavě. Načerpejte u nás nápady a vyvarujte se zbytečných chyb!

Jak zařídit moderní ložnici?

Ložnice by měla být místem, které v nás vyvolává příjemné pocity. Základem místnosti je vhodně zvolená barevná kombinace. Vedle určitě nešlápnete s bílou, šedou nebo chladnějšími barvami, které působí uklidňujícím dojmem. Vyvarujte se přehnaným barevným nebo materiálovým kombinacím a mějte na paměti, že i zde platí staré známé, kdy: „Méně znamená více“.

Jakých chyb se vyvarovat?

Jak již bylo zmíněno výše – ložnice by měla být místem klidu a odpočinku, proto ji v žádném případě nezaměňujte s pracovnou. V ložnici by se ideálně také neměla nacházet televize nebo jiné elektrozařízení. Místnost by také měla být ideálně situována na východní stranu. Je nám však zcela jasné, že tuto skutečnost mnohdy nemůžete díky orientaci bytu či domu sami ovlivnit.