Design your style

Moderní obývací pokojeGalerie moderních obývacích pokojů

Moderní obývací pokoje značky Olivieri vyrábíme s citem pro aktuální trendy, materiál a prostředí, které si doma chcete vytvořit. Naši italští mistři mají s výrobou kvalitního nábytku desítky let zkušeností. Rodina Olivieri vyrábí značkový nábytek už čtvrtou generaci.

 

Perfekcionismus a italský rozlet v jednom

Vášeň pro barvy, originalitu a čisté linie spojujeme s důrazem na perfektní provedení každého kousku nábytku. Tak vznikají moderní obývací pokoje značky Olivieri, v nichž prožijete svůj volný čas s rodinou nebo přáteli.

 

Vybavení pro malý i velký obývák

Ne každý si může dopřát luxus velkého obývacího pokoje, kterému dominuje velká pohovka, spousta skříní a ještě zbývá místo pro houpací křeslo. Ale to nevadí! Vytvoříme Vám i v malém prostoru útulnou místnost, která je centrem každé domácnosti. Moderní obývací pokoje Olivieri se vyznačují atypickými řešeními se zajímavými prvky, čistými liniemi, prací se světlem a důrazem na vysoce kvalitní provedení do nejmenších detailů. Vzniká tak prostor přizpůsobený všem členům rodiny.

 

 Kvalitní materiál je základ

Aby byl nábytek ve Vašem obývacím pokoji i po mnoha letech stejně krásný jako když byl úplně nový, používáme pro jeho výrobu jen velmi kvalitní dřevo: dub, borovici nebo olši. Druh dřeva a jeho barevné tónování s Vámi ochotně vybereme přímo v naší prodejně.

 

Náš tip: Italská inspirace pro Vaše obývací pokoje je součástí této fotogalerie.