Design your style

Nábytek do pracovnyPracovna je místem rozmanitých povinností a různorodých úkolů. Jelikož zde realizujete své plány, plníte důležité úkoly a ve své podstatě zde také posilujete pracovní morálku, měla by pracovna představovat příjemné místo, ve kterém bude Vaše soustředěnost dosahovat svého absolutního maxima. Z tohoto důvodu je velmi důležité vybrat takový nábytek, který bude dotvářet celkovou atmosféru místnosti a podtrhovat její účel.

Jak vybírat nábytek do pracovny?

V první řadě je nutné rozhodnout se, jak chcete pokoj zařídit. Zalíbil se Vám rustikální styl? Nebo dáváte přednost spíše něčemu modernějšímu? Pak dle toho zkombinujte jednotlivé prvky místnosti a vytvořte dokonalou koncepci, která bude odrážet Vaše představy a požadavky. Rozhodně se vyvarujte kombinaci moderního a rustikálního. V takovém případě totiž vytvoříte něco, co lze s klidem přirovnat k dortu, který pekli Pejsek s Kočičkou.

Inspirujte se!

Pokud nemáte představu o tom, jak by měla Vaše pracovna vypadat, prohlédněte si tuto galerii a nechte se inspirovat italskou elegancí. Věříme, že i vy zde naleznete potřebnou dávku nápadů nebo objevíte kus nábytku, který by se skvěle vyjímal právě u Vás v pracovně.