Design your style

Moderní nábytek do předsíněPředsíň je prvním místem, které vítá Vaše návštěvy. Zařízení této místnosti byste proto neměli podceňovat a věnovat mu dostatečnou pozornost.  Zařizujete předsíň a potřebujete nějaký nápad? Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili tuto fotogalerii, která Vám může být skvělou inspirací, ale i rádcem v případě, že vybíráte moderní nábytek do předsíně.

Co všechno by mělo být součástí předsíně?

Zpravidla by se zde měla nacházet odkládací plocha na boty, kabáty, ale třeba i deštníky nebo kabelky. Dnes se již můžete setkat se stěnami, jejichž součástí je botník, skříň nebo i menší polička s věšáky na kabáty a deštníky. Tyto komponenty samozřejmě můžete zakoupit také samostatně a nezávisle na sobě. Vždy záleží hlavně na tom, jak velký prostor předsíně máte k dispozici.

Zalíbila se vám některá z našich předsíní?

Pokud na tuto otázku odpovídáte kladně, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce nebo Vás přivítáme v našem pražském showroomu. Naše tradice ve výrobě italského nábytku sahá opravdu daleko a my Vám velmi rádi prozradíme její tajemství.