Design your style

Luxusní dětské pokojeGalerie rustikálních dětských pokojů

Jako v královské komnatě se bude Vaše dítě cítit v pokoji vybaveném podle tradic čistého italského designu. Luxusní dětské pokoje v sobě snoubí vytříbenou italskou eleganci, vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné materiály a samozřejmě cit pro detail.

Zařiďte svému dítěti pokoj jako z královského paláce

Mít dětský pokoj jako princezna je snem snad každé holčičky a mnoha dospívajících. Luxusní dětské pokoje sestávají z vysokých skříní zpravidla se skleněnými tabulemi nebo čalouněním, které odpovídá ostatním prvkům pokoje. Přirozeně k sobě ladí design skříní, postele, stolu, židlí i mnoha doplňků (zrcadla, koberce, rámy na obrazy). Čistý italský design promítají italští mistři výroby nábytku do každého kousku své práce: ať už se jedná o výběr nejkvalitnějšího dřeva, přesné míry, dokonalé broušení nebo celkové sladění.

Rustikální dětský pokoj má své kouzlo

Pro rustikální dětské pokoje je typické jejich ladění do pozitivních světlých barev a nadčasový design s propracovanými detaily. Dřevo pouze lakujeme, aby vynikly jeho přirozené kontury (na luxusní dětské pokoje používáme zpravidla bukový či borovicový masiv nebo olši), nebo jej barvíme například do barvy slonové kosti, krémové nebo starorůžové. Jsme si jisti, že si u nás vyberete krásný a kvalitní nábytek, s kterým budete spokojení Vy i Vaše děti.