Design your style

Jak vybrat italský nábytek do předsíněNemá vaše předsíň takový šmrnc, jaký byste si představovali? Víme, jak to změnit. Výběrem stylového italského nábytku se dá z jakékoli místnosti udělat místo, do něhož rádi vkročíte, a předsíň je o to důležitější, že je tím prvním, co spatříte, když se vracíte domů. Návštěvám toho může zase hodně napovědět o tom, co je ve vašem bytě čeká.

Předsíň je pozvánka do bytu

Předsíň je ze své podstaty především funkčním místem, kam odkládáme své oděvy a obuv. To však neznamená, že by nemohla zároveň dobře vypadat a naladit vás i jakéhokoli jiného zvaného příchozího na tu správnou vlnu, na níž na naladěn zbytek vašeho domova.

Co do moderní předsíně patří

Do předsíně patří především botníky, věšáky a šatní skříně, oblíbené jsou však i nejrůznější poličky a samozřejmě zrcadla, v nichž můžeme při odchodu z domova snadno zkontrolovat svůj zevnějšek, než vykročíme ven.

Italský nábytek v předsíni – navnaďte příchozí na luxus a styl

Italský nábytek primárně rozdělujeme na dva druhy – na mohutný rustikální se závanem romantiky a na moderní, který je zpravidla vyroben z odlehčených materiálů, má pevné linie, je symetricky vyrovnaný a uchvacuje svou nápaditostí a jednoduchostí. Nábytek do předsíně si musíme vybrat podle toho, v jakém stylu máme zařízený zbytek bytu či domu, aby nedocházelo k rušivým kontrastům.

Nábytek volte podle rozměrů

Pravděpodobně už víte, v jakém stylu byste chtěli svou předsíň zařídit. Než si však cokoli do předsíně pořídíte, samozřejmě musíte všechny prostory důkladně přeměřit a podle toho zvolit správné rozměry nábytku, abyste později nezjistili, že trpíte nedostatkem volného místa. To je v předsíni obzvlášť žádoucí – při oblékání, obouvání i při jiných úpravách zevnějšku.

Nepodceňujte sílu předsíně, která svým vzhledem může ledacos napovědět o vás i o vašem domově. První a zároveň poslední místnost, kterou v bytě či domě vy nebo vaše návštěvy procházejí, může působit velmi intenzivně.