Design your style

Moderní obývací stěnyObývací stěna je neodmyslitelným doplňkem pokoje, ve kterém odpočíváte, setkáváte se s přáteli, čtete knihy, sledujete aktuální dění nebo se věnujete pracovním záležitostem. Obývací pokoj či pracovna snad ani nemůže být kompletní bez moderní obývací stěny. A jelikož se jedná o poměrně velký kus nábytku, jeho výběr byste neměli za žádných okolností podcenit. Proto jsme pro Vás připravili tuto bohatou nabídku, ve které naleznete moderní obývací stěny té nejvyšší kvality, jež vycházejí z návrhů předních italských designérů.

Funkce obývací stěny

Mnoho z Vás si pod tímto pojmem zpravidla vybaví stěnu, jejíž dominantu tvoří větší televize. Ve své podstatě se však jedná o multifunkční kus nábytku, který kromě prostoru na televizi může zahrnovat také knihovnu, prosklenou vitrínu nebo poličky s dostatkem prostoru pro nějakou tu dekoraci, která by oživila ráz místnosti.

Vybírejte z naší pestré nabídky

Součástí této sekce jsou další tři podkategorie, ve kterých naleznete závěsné knihovny Space, TV stěny a knihovny – Movida. Je pouze na Vás, který kus nábytku si do svého obývacího pokoje nebo pracovny vyberete. S námi však máte vždy stoprocentní jistotu, že obdržíte vysoce kvalitní výrobek, který Vás hned na první pohled okouzlí svou originalitou a precizností zpracování.


Můžete pokračovat dál na sekce: