Design your style

Rustikální konferenční stolkyKonferenční stolky mají v našich interiérech své neodmyslitelné místo. Často tvoří dominantu samotné místnosti a měly by působit nejen elegantně, ale také reprezentativně. Kromě toho mají sloužit účelu, ke kterému jsou primárně pořízeny. V této kategorii naleznete nespočet rustikálních konferenčních stolků, jenž se skvěle hodí zejména do obývacích pokojů zařízených v rustikálním stylu.

Jak konferenční stolek vybírat?

Jako první se zaměřte na vzhled samotného pokoje. Dle toho vyberte vhodnou barevnou variantu dřeva, ze kterého je rustikální stolek vyroben. Následně se zaměřte na rozměry stolku a jeho výšku. Konferenční stolky se často vyrábějí nižší a to z jednoho prostého důvodu – dosáhnout byste na ně totiž pohodlně měli z pohovky, která taktéž nebývá zrovna nejvyšší.

Do jakých interiérů se hodí rustikální konferenční stolek?

Zařízení interiéru by spolu mělo ladit. A jinak tomu není ani u obývacího pokoje. Pokud jste jej tedy zařídili po vzoru rustikálního období, pak jej stolek ze stejnojmenné kolekce, který je součástí této nabídky, vhodně doplní.