Design your style

Kvalitní kuchyně z masivuItalští výrobci představují ve světovém měřítku špičku v oboru zpracování masivního dřeva. Naše kuchyně z masivu jsou tomu důkazem. Nabídneme Vám provedení dvířek o síle 18 a 20 mm a širokou škálu odstínů v matném a lesklém laku. Lesklá a matná dvířka jsou pokryta několika vrstvami laku. Pro matné odstíny laku se používají speciální matné laky, díky kterým zůstává na takto upraveném povrchu viditelná přírodní struktura dřeva.

Z jakého dřeva vyrábíme kuchyňská dvířka? 

Na výrobu kuchyňských dvířek se používají různé druhy dřeva, které se liší svojí barvou a také strukturou. Nejpoužívanější dřeva jsou dub, višeň, buk a topol. Do horních skříněk, které připomínají starožitné příborníky a mají prosklená dvířka, používáme sklo do masivních dřevěných rámů. Sklo je většinou matné, vitráže typu „katedrale“ nebo sklo s keramickými obrázky.

Důraz na detaily

kuchyních z masivu se klade velký důraz na otevřené police a různé vyřezávané poličky, které můžou nahrazovat horní skříňky. V kombinaci se stylovým odsavačem par, který umíme vyrobit v barvě a designu kuchyně s horními okrasnými lištami, kuchyň se stane šperkem Vašeho domova.