Design your style

Moderní lakované kuchyněLakované kuchyně

Do kategorie lakované kuchyně patří kuchyně s dvířky lakovanými matným a lesklým lakem, přičemž odstín laku si můžete vybrat v barevné škále RAL. V nabídce máme i kuchyně s lakovanými dvířky s patinou. V naší nabídce dále najdete dvířka potažená lakovanou fólií a také s lesklými laminovanými dvířky. 

Nejvyhledávanější model lakované kuchyně

Luxusní kuchyně s dvířky v bílém vysoce lesklém laku pořád zůstávají nejvyhledávanějším modelem. Tento model se u nás jmenuje ALICE, pod tímto jménem ho v našem obchodě najdete. Vyjímá se z řady ještě tím, že má důmyslně vyfrézované úchytky přímo ve dvířkách, pokrytých čtyřvrstvým vysoce lesklým lakem v barevné škále RAL.

Pozitivní odraz světla v kuchyni

Díky laku se bude světlo, které se dostane do kuchyně, od nábytku krásně odrážet, slunce se v něm bude nádherně lesknout a zaplní kuchyň odleskem barvy, kterou si sami zvolíte. Dejte tedy sbohem tmavým ponurým místnostem, které vše světlé pohlcují, a vyberte si u nás lakované součásti své nové kuchyně. Inspirovat se můžete v naší fotogalerii, v níž jsme obrázky pro perfektní ilustraci nešetřili.

Lakované kuchyně jsou trendem, jsou moderní a svěží. Svěřte nám své představy a my uděláme vše proto, abyste se svou novou kuchyní byli po dlouhá léta spokojení.