Design your style

Luxusní italský nábytek a doplňky - s čím jej sladitVaší velkou vášní je italský nábytek, kterému jste naprosto propadli duší i tělem? Jednotlivé kousky se ve vašem interiéru perfektně vyjímají a představují jeho dokonalou dominantu, jež si nepochybně zaslouží pozornost vaši i všech příchozích návštěv. Něco té dokonalé kráse ovšem ještě stále chybí. Bezchybnou italskou eleganci můžete vytvořit originálními doplňky. Pojďme se společně podívat, jaké doplňky se k luxusnímu italskému nábytku perfektně hodí.

Podlahová krytina

Je nám zcela jasné, že se v případě již zařízeného interiéru nevrhnete k zemi a nezačnete trhat dosavadní podlahovou krytinu. Pokud ovšem byt či dům rekonstruujete a chcete jej následně zařizovat v italském stylu, uzpůsobte svému snu také samotnou podlahu. Terakotové dlaždice, rustikální koberce různých tvarů i velikostí nebo originální dřevěné podlahy v kombinaci se surovým kamenem dokáží s místností zázraky.

Polštářky, podložky a další textilní dekorace

Nejrůznější druhy textilních dekorací plní hned několik funkcí. Nejen, že pozvednou celkový styl místnosti na zcela jinou úroveň, také „rozbijí“ stávající stereotyp a nabourají třeba jednotlivé barevné variace. Jelikož jsou Italové milovníci netradičních kombinací, nebojte se pořídit polštářky nebo nejrůznější druhy podložek v kontrastních barvách, jenž místnost opticky prozáří a dodají jí tolik žádaný šmrnc.

Doplňky, které zalahodí (nejen) oku

Nezapomínejte ani na doplňky v podobě nenápadných maličkostí. Vžijte se do role bytového designéra nebo kreativní květinářky a popusťte uzdu své fantazii. Vytvořte originální dekorace z přírodních materiálů.  V případě interiéru, který je zařízen luxusním italským nábytkem vsaďte na teplé přírodní barvy, jimž dominuje hnědá, oranžová, žlutá nebo vášnivá červená. Věříme, že vlastnoručně vyrobené dekorace zalahodí nejen vašemu oku, ale také duši. Efektní výsledek je pak již pouze onou pomyslnou třešničkou na dortu.