Design your style

Moderní jídelní stolyOlivieri má dlouholeté zkušenosti ve výrobě jídelních stolů. Naše moderní stoly budou splňovat nejen svůj praktický účel, ale zároveň mohou fungovat jako designový doplněk Vašeho domova. Používáme širokou škálu barev a materiálů. Naše moderní jídelní stoly se stanou nezbytnou součásti každé domácnosti.

Nabídka je velká, výběr je na vás

V našem obchodě si můžete vybrat jídelní stůl z několika kategorií. Nabízíme vám moderní jídelní stoly, rozkládací jídelní stoly, dřevěné i skleněné stoly nebo po estetické stránce velice propracované designové jídelní stoly.

Rozkládací jídelní stoly oceníte zejména tehdy, když je vás obvykle u stolu málo, ale čas od času se naskytnou příležitosti, kdy byste potřebovali stůl o něco větší. V takovém případě ho stačí rozložit a hostina může začít.

Vyhovíme také milovníkům klasického dřeva, ale i u nás zatím poměrně málo využívaného skla. Designové a moderní jídelní stoly jsou pomyslnou třešničkou v naší nabídce – estetika je u nich na prvním místě a vaše kuchyně s nimi ožije.

Stůl jako centrum (nejen) rodinného dění

V dnešní uspěchané době je mnoho rodin, které se doma sejdou už jen u večeře. Právě v těchto chvílích všichni ocení, když společně mohou posedět u stolu, který je pěkný a zároveň vysoce funkční, například dostatečně velký s ohledem na to, kolik lidí u něj stoluje. A co teprve budou říkat Vaši přátelé, až je pozvete k sobě na hostinu?