Design your style

Italské moderní kuchyně
Love

Love -

Kuchyň Love představuje nový pohled na kuchyňský prostor. Tato kuchyň je plná barev a designu. Kuchyň Love Vám poskytne kompletní a koherentní zařízení pro obývací prostor.

Osm možnosti provedení v kombinaci s jakýmkoliv odstínem láku Vám dají možnost vybavit prostor dle svého vkusu v dokonalé harmonii a moderním stylu bydlení.

Kuchyň Love představuje nekonečnou kombinaci designů. Tato kuchyň byla navržená tak, aby poskytla Vám prostor pro Vaši fantasii: stačí najít svůj vlastní styl.


Krea

Krea -

Krea je kuchyňský model plný života. Tato kuchyň představuje nový projekt, jehož cílem je reagovat na nejnovější trendy v oblasti designu. Základní myšlenkou při vytvářeni kuchyně Krea bylo sjednotit funkčnost a pohodli a vytvořit tím prostor pro komfortní život.

Laminátová dvířka umožňuji široký výběr barev a provedení. Jsou k dispozici nové barvy: bílá, šampaň, světlé a tmavě šedá, zemité odstíny.

Kromě toho, jako u všech ostatních moderních kuchyních, je možné vybrat různé úchytové programy. Mimo jiné i zabudované úchytky, které umožní odlehčený vzhled a moderní design.


Flash

Flash -

Flash je nový moderní program, který se vyznačuje se špičkovým designem a extrémní funkčností. Spojuje v sobě inovace, kreativitu a technickou kvalitu. MDF dvířka mají tloušťku 18 mm a jsou potažena folií s čtyřstranným zaoblením. Nabízíme je v lesklém nebo matném provedení v široké barevné škále, s možnosti zafrézování úchytky Optional do hrany dvířek. Je zde i možnost aplikace prosklených dvířek s elegantním ALU rámem.


Harmony

Harmony -

Tento kuchyňský model je věnován těm, kteří mají rádi eleganci. Harmony je projekt, který spojuje minulost a přítomnost. Tento model přináší nový pohled na tradiční vnímáni kuchyně, a to prostřednictvím rozšíření perspektiv uspořádání obytného prostoru.

Harmony zobrazuje kreativní řešení, které je založené na výzkumu materiálů a povrchových úprav. Pro tento model lze použit standartní barvu laku (bílou, magnólií, šampaň, světlé a tmavě šedou) nebo vybrat barvu laku z palety RAL. Harmony nabízí i elegantní prosklená dvířka k odlehčení kuchyňského nábytku.

Kuchyň Harmony má masivní dvířka s tloušťkou 24 mm. Má elegantně vyřešenou úchytku, která je součásti dvířek, a tím je tato kuchyň jedinečná svého druhu.


Alice

Alice -

Alice - kuchyňský bezúchytový program, který je představitelem nové éry v oblasti kuchyní. Okamžitě zaujme jedinečný styl, pro který jsou charakteristické inovativní funkce v bydlení. Alice je kuchyní nové generace s vlastnostmi, které nás přenášejí do budoucnosti. Základní linie se vyznačují jednoduchostí a jsou navrženy tak, aby bylo možné si práci v kuchyni užít a relaxovat při ní. Přináší nový způsob života, ve kterém se můžete těšit z péče o teplo domova. Tloušťka MDF dvířek je 22 mm. Nabízíme je ve velmi lesklém a matném laku ve všech odstínech RAL, s třístranným zaoblením 2 mm a s vyfrézovanou  lištou. Klient může využít i možnost zakomponování prosklených dvířek různých barev v tenkém hliníkovém nebo nerezovém rámu.


Systema

Systema -

Nadčasová elegance této kuchyně je dána designem dýhovaných dvířek s tloušťkou 20 mm, které nabízíme v různých barvách. Kuchyň Systema nabízí funkčnost a příjemný barevný kontrast, který  je výsledkem doteku teplých tónů přírodního dřeva. Zajímavá a originální je i možnost kombinovat je s prosklenými dvířky různých barev v hliníkovém nebo lakovaném rámu. 


Mika

Mika -

Model Mika je tvůrčím spojením tvaru a barvy. Lesklý nebo matný lak dvířek v barvách RAL vyvolává příjemné teplo domova, podtržené moderním designem. Mika je model, který vznikl pečlivým výběrem všech materiálů i komponent a vyznačuje se dokonalostí provedení a inteligentním řešením. MDF dvířka mají tloušťku 18 mm a jsou k dispozici s lakovaným velmi lesklým nebo strukturovaným povrchem v barevné škále RAL. Je zde i možnost zakomponování prosklených dvířek v hliníkovém rámu.


Eden

Eden -

Kolekce EDEN je jednoduchá a kreativní zároveň. Rozvíjí nejnovější trendy v kuchyňském designu a nabízí skvělé řešení jak z hlediska estetického, tak i z hlediska snahy o univerzální využití prostoru. Strukturované laminované povrchy dvířek v tloušťce 18 mm nabízíme v imitaci dřeva: teak, přírodní, tmavý, šedý a bělený dub. V kombinaci s prosklenými dvířky v hliníkovém rámu je tato kuchyně ideálním řešením pro všechny, kteří hledají kvalitu za dobrou cenu.


Echo

Echo -

Echo je racionální program s jednoduchým designem. Umožňuje kreativně sestavit kuchyň s osobitým řešením, která vyhoví náročným požadavkům na funkčnost a estetický vzhled. Laminátová dvířka s ABS hranou o síle 18 mm jsou k dispozici v barvách mokka, žlutá, smetanová a imitace dřeva ořech. Prosklená dvířka nabízíme v široké barevné škále v hliníkovém rámu.


Mix

Mix -

Tento model je výsledkem spojení praktičností a moderního pohledu na problematiku kuchyní. Jeho tvůrci si dali za cíl vytvořit efektivně fungující prostor se silným vizuálním efektem. V domácím prostředí využili prvky profesionálních kuchyní, ať už se jedná o kontejnery, pracovní desky s moderní hliníkovou hranou či multifunkční bloky vytvořené z vysokých skříní. Dvířka jsou silná 20 mm a vytvořená z voděodolného laminátu s ABS hranou z hliníku nebo ve stejné barvě jako dvířka. Klienti mohou využít i možnost prosklených dvířek v široké barevné škále v hliníkovém rámu.


Slim project

Slim project -

Kuchyňský program Slim není pouze jednoduchým řešením kuchyňského prostoru. Slim je důkazem široké škály produktů, které lze kombinovat s úchytovým systémem v chromovém nebo lakovaném provedení.

Kuchyňský program Slim je kombinaci designu, moderních technologií a funkčností.

Minimalistický úchytový program kuchyně Slim zaručuje rafinovaný design a elegantní řešení kuchyňského prostoru.


Idea

Idea -

Hlavní myšlenkou pří navržení kuchyňského programu Idea bylo spojit styl a eleganci. Byl vytvořen tak, aby zajistil pohodlí a jednoduchost nejen v kuchyňském, ale i v obývacím pokoji.

 

Dřevěné tóny bílého, surového, popelového jilmu a tmavého modřínu nabízí komfortní řešení kuchyňského a obývacího prostoru. Kuchyň Idea Vám zaručí vytvoření svého osobitého stylu ve Vašem kuchyňském a obývacím prostoru.


Angel moderna

Angel moderna -

Zcela inovativní atmosféra, variabilní projekt s kosmopolitním citem pro moderní kuchyni.

Angel Moderna je ideálním řešením pro přidanou hodnotu do vašeho obývacího prostoru: jedinečný styl, který díky svým nezaměnitelným a harmonickým liniím představuje vynikající výsledek pro moderní řešení kuchyňského prostoru.

Materiály se stávají vedoucími hráči: masivní dvířka s tloušťkou 24 mm lze vybrat v bílé, červené a wenge povrchových úpravách. Lze taky vybrat barvu kuchyně se vzorníku RAL. Cílem tohoto individuálního řešení je zdůrazněni ručně vyrobeného aspektu produktu přizpůsobeného pro Vás, aby Vaše kuchyň byla jedinečná a nezaměnitelná.


Mika smart

Mika smart -

Kuchyňský program Mika smart přináší inovativní řešení pro ty, kdo hledá kompromis mezi nadčasovým vzhledem lakovaných kuchyní a přijatelnou cenou. Mika smart má široký výběr kompozic a barevných provedení v celé paletě RAL.

 

Dvířka kuchyně Miky smart mají zaoblené rohy, lze je objednat ve vysokém lesku nebo v matném laku. Jako řešení pro horní skříňky lze vybrat skleněná dvířka s elegantním hliníkovým rámem a integrovanou úchytkou.