Design your style

Skříně s posuvnými dveřmiSystém dveří, který umožňuje standardní modularitu po 12 cm. Dveře se dodávají v dřevěné a lakované úpravě, v zrcadlovém a lakovaném skle a s vložením skleněného nebo zrcadlového panelu.

Posuvné dveře šatních skříní lze rozdělit do následujících skupin:

Basic – základní provedení posuvných dveří. Dodávají se v základním bezúchytovém provedení, s možnosti doobjednání úchytky (viz Úchytky). Provedení dveří: velmi lesklý nebo matný lak.

Oblo – posuvné dveře se skleněným vertikálním pruhem, se zaoblenými rohy. Provedení pruhu: zrcadlo (natural, fume, bronze), lesklé a matné sklo, velmi bílé sklo, šedé reflexní sklo. Provedení dveří: velmi lesklý a matný lak.

City - laminátové posuvné dveře šatních skříní. Dodávají se v základním bezúchytovém provedeni, s možnosti doobjednání úchytky (viz Úchytky). Provedení dveří: strukturované bílé lamino nebo strukturované lamino v široké barevné škále z našeho vzorníku.

Profiles – profilované posuvné dveře. Profily dveří lze volit v následujících provedeních: hliník, matný lak, dýha (wenge, bělený dub, tmavý ořech). Dodávají se v základním bez úchytovém provedení, s možnosti doobjednání úchytky (viz Úchytky). Provedení dveří: velmi lesklý a matný lak, zrcadlo (natural, fume, bronze), lesklé a matné sklo, velmi lesklé bílé sklo.

Profiles 2 – posuvné dveře s horizontálními profily. Vertikální profilový rám slouží jako úchytka, který lze objednat v následujících provedeních: hliník, matný lak, dýha (wenge, bílý dub, tmavý ořech). Provedení dveří: velmi lesklý a matný lak, zrcadlo (natural, fume, bronze), lesklé a matné sklo, velmi bílé sklo.