Design your style

Originální rohové kuchyněRohové kuchyně

Každá kuchyň může být naplánovaná do rohu. Moderní otevřené prostory nám dovolují zvolit variantu bez rohu a vyřešit kuchyň sestavou vysokých skříní a velkým ostrovem s vařicím centrem a dřezem. Avšak většina prostorů od nás vyžaduje maximální využití volného místa s použitím rohových skříněk.

Rohové kuchyně s luxusním nebo rustikálním nádechem

Rohovou kuchyň lze naplánovat jak v moderním, tak i v rustikálním provedení. Rustikální kuchyňské skříňky nám dovolují využít otevřený roh s případným využitím vařicího nebo mycího centra. Moderní rohové kuchyně lze naplánovat se zachováním čistého designu s využitím bezúchytových dvířek. Do rohových skříněk lze zabudovat výsuvy a otočné systémy vnitřních polic pro maximální využití prostoru.

Každá kuchyň může odpovídat individuálním požadavkům

V naší nabídce si vybere zákazník nenáročný, ale i ten nejnáročnější. Roky zkušeností dělají z našich návrhářů profesionály nejvyšší úrovně, kteří jsou schopni zachytit v kuchyni dokonalý odraz toho, kdo v ní tráví nejvíc času, ale i celé rodiny. Z vlastního poznání víme, že každý člověk je individuální, a takovým způsobem přistupujeme i k zařizování kuchyní.

Rohová kuchyně je neutuchajícím fenoménem

Je praktická a velmi pěkná na pohled. Rohová kuchyně. Design, její využití i uspořádání je na Vás. Svěřte nám svá přání a my je změníme ve skutečnost.