Design your style

Rozkládací jídelní stolyRozkládací jídelní stoly

Rekonstruujete panelákový byt a bojujete s nedostatkem místa? Přesto se však nechcete vzdát velkého jídelního stolu, u kterého se po náročném pracovním dni sejde celá rodina? Pak jste v této kategorii zcela správně! Připravili jsme pro Vás pestrou a pravidelně aktualizovanou nabídku, jejíž součástí jsou rozkládací jídelní stoly té nejvyšší kvality a italské elegance. Prohlédněte si jednotlivé fotografie a vyberte si stůl, který bude přesně odpovídat Vašim představám a požadavkům.

Kam se rozkládací stoly hodí?

Všude tam, kde se potýkáte s nedostatkem místa. Jídelní stůl, který snadno rozložíte a zase složíte, se může stát nedílnou součástí Vaší jídelny nebo kuchyně. V nerozloženém stavu působí velmi elegantně. Po rozložení Vás pak překvapí svými rozměry. Nenechte se limitovat nedostatkem místa a využijte této jednoduché avšak vysoce elegantní vychytávky.

Největší přednosti našich rozkládacích stolů

V první řadě je to úspora místa. V nerozloženém stavu stůl zabírá pouze minimum prostoru. Po rozložení k němu může pohodlně zasednout celá rodina. Další předností, kterou se mohou naše rozkládací jídelní stoly chlubit, je jejich italská elegance a moderní vzhled. Stoly pro Vás vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, proto je jejich životnost opravdu dlouhá.