Design your style

Skříně se skládacími dveřmiSkládací dveře šatních skříní jsou vyrobené z dubových dýhovaných desek se standardním zvětšením šíře o 12 cm. Tyto dveře se dodávají s dýhovaným, lakovaným povrchem, zrcadlem nebo lakovaným sklem a také s hliníkovým profilem.

Skládací dveře šatních skříní lze rozdělit do následujících skupin:

Basic – základní provedeni skládacích dveří. Dodávají se se standardními úchytkami (viz Úchytky), za příplatek lze objednat úchytky Lounge, Swarovski, Inox atd. (viz Úchytky). Provedení dveří: velmi lesklý nebo matný lak.

City – laminátové skládací dveře šatních skříní. Dodávají se se standartními úchytkami (viz Úchytky), za příplatek lze objednat úchytky Lounge, Swarovski, Inox atd. (viz Úchytky). Provedení dveří: strukturované bílé lamino nebo strukturované lamino v široké barevné škále z našeho vzorníku.

Profiles – profilované skládací dveře. Profily dveří lze volit v následujících provedeních: hliník, matný lak, dýha (wenge, bělený dub, tmavý ořech). Dodávají se se standardními úchytkami (viz Úchytky), za příplatek lze objednat úchytky Lounge, Swarovski, Inox atd. (viz Úchytky). Provedení dveří: velmi lesklý a matný lak, zrcadlo (natural, fume, bronze), lesklé a matné sklo, velmi lesklé bílé sklo.