Design your style

Skleněné jídelní stolySkleněné jídelní stoly

Sklo v kombinaci s kovem nebo přírodními materiály působí velmi elegantním a nadčasovým dojmem. Evokuje v nás pocit čistoty a jednoduchosti a skvěle se hodí do moderně zařízených interiérů. Pokud sháníte jídelní stůl do své nově zařízené kuchyně nebo jídelny, prohlédněte si naši nabídku, ve které najdete luxusní skleněné jídelní stoly italského designu.

Kam se skleněné jídelní stoly hodí?

Do prostorů, které jsou přirozeně plné světla. Sluneční paprsky dopadající na skleněný stůl představují hru barev a v kombinaci s dalšími prvky kuchyně nebo jídelny vytváří ideální vybavení moderních interiérů. Sklo skvěle doplňuje bílé, šedé nebo i tmavší tóny a působí velmi luxusním dojmem.

Největší přednosti našich skleněných jídelních stolů

Jak již bylo výše zmíněno, stoly, jež jsou součástí této nabídky, vycházejí z italských návrhů. Z tohoto důvodu si můžete být jisti, že pokud se pro některý stůl rozhodnete,  pořídíte do svého interiéru stylový doplněk s nádechem italské originality. Stoly jsou velmi odolné a vyznačují se především dlouhou životností. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si z ní elegantní kus nábytku, který skvěle doplní také Vaši kuchyni nebo jídelnu.