Design your style

Stylové kuchyně pro náročnéStylové kuchyně vždy zůstanou na trhu. Umí vytvořit atmosféru tepla a zátiší. V tom spočívá tajemství jejich popularity. Artefakty stylových kuchyní jsou lakovaná dvířka se zachováním textury dřeva, pracovní desky z přírodního nebo umělého  kamene, nebo také správně vybraná laminátová deska, porcelánové nebo keramické dřezy, madla a dřezové baterie v barvě bronzu, zlata nebo stříbra. To vše a mnoho dalšího je v naší nabídce stylových kuchyní. Můžeme vám nabídnout kuchyně ve stylu pravého toskánského venkova, ve stylu Provence nebo ve stylu Arte Povera.

Klademe důraz na detaily

Samozřejmostí naší nabídky jsou neodmyslitelné takové detaily, jako dřevěné poličky se zásuvkami, poličky s  frézovaným zábradlíčkem a mnoho podobných ručně vyhotovených italských skvostů. Stylové kuchyně ve stylu Country se vyrábí s rámovanými dvířky – je to masivní lakovaný rám s dýhovanou výplní. Taková konstrukce zabraňuje jejich deformaci. Moderní technologie dovolují výrobu kazetových dvířek z MDF, které mají opracované ostré rohy do kulatá, laky mají různé patinované odstíny, které přidávají kuchyním nádech starožitnosti.

S výběrem stylové kuchyně Vám rádi pomůžeme

Na vzhledu stylové kuchyně hodně záleží. Správný výběr barevného odstínu dvířek v pojednaní s designem pracovních desek a správné naplánování kuchyně je to, s čím vám rádi pomůžeme.